menu
zoek

Nieuws Best

Drugsopvanglocatie opgerold in bedrijfspand

woensdag 29 november 2023, 14:51 uur

In een bedrijfspand aan de Dieze in Best is dinsdagmiddag 28 november een grote hoeveelheid chemicaliën aangetroffen. Vermoedelijk waren deze bedoeld voor de productie van synthetische drugs.

Waar: Dieze in Best

Medewerkers van de gemeente deden een controle in het pand. Zij werden daarbij ondersteund door een politiemedewerker. In een afgesloten ruimte troffen zij een groot aantal zakken en jerrycans aan. De politiemedewerker herkende daarbij direct de typische geur van chemicaliën die gebruikt kunnen worden voor de productie van synthetische drugs. Aanhouding Daarop is de situatie direct bevroren en alle mensen moesten naar buiten. Een 51-jarige man uit Best die in het pand aanwezig was, werd aangehouden en meegenomen naar het bureau. Hij zit nog vast voor verder onderzoek. Verder onderzoek Specialisten van de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) zijn ter plaatse gekomen en hebben verder onderzoek gedaan. Er bleken honderden kilo’s en liters aan chemicaliën opgeslagen te liggen. Uiteindelijk zijn deze rond 20.30 uur veilig afgevoerd en werd het pand weer vrij gegeven. Uiteraard doet de politie verder onderzoek. 


» Politie.nl

Kaart nieuws Best. Locatie nieuws: 51.49676 / 5.40656 Dieze
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Dieze in Best


dinsdag 28 november 2023, 16:35 uur
Chemicaliën aangetroffen in bedrijfspand in Best
Blik op NieuwsIn een bedrijfspand aan de Dieze in Best zijn dinsdagmiddag bij een integrale controle chemicaliën aangetroffen.
» Blik op Nieuws



Meer nieuws uit Best

9 augustus 06:00Van pijnlijke voet tot heftige medicijnverslaving: Peggy (51) waarschuwt voor oxycodon
8 augustus 14:57A58 bij Best weer open na botsing met vrachtwagen vol watervet, alleen toerit nog dicht
8 augustus 14:00Twee mannen opgepakt voor bedreigen van Telegraaf-columniste Lale Gül
2 augustus 15:58Meisje (15) dat omkwam bij ongeluk in Kroatië komt uit Best, vader, moeder en broertje gewond
9 juli 06:34Vrouw op fatbike in kritieke toestand na aanrijding met auto
28 april 10:25Jody Bernal met uptempo-act op Supersized Kingsday: Que Si, Que No krijgt nieuwe leven
25 april 16:22A27 richting Breda dit weekend dicht
10 april 16:00Supermarktmedewerkers vinden kilo's harddrugs tussen lading bananen
3 april 22:35Buurtbewoner niet blij met komst azc: ‘Wij kunnen dit helemaal niet aan!’
3 april 19:14Gemeente Best doet aangifte van geweld tijdens verstoorde info-avond azc
3 april 12:25Jongen (14) aangehouden voor gooien zwaar vuurwerk bij protest tegen azc
19 maart 09:10Man zwaargewond bij ongeluk op 'dodelijke' oversteek bij Aquabest
9 maart 11:55Dode bij ongeval in Best
3 maart 17:59Dodelijke aanrijding op station in Best, reizigers opgevangen door hulpdiensten
1 maart 17:17Auto botst op lichtmast in middenberm van Oirschotseweg in Best
10 februari 20:04Tientallen mensen demonstreren tegen komst azc: 'We zijn nog niet klaar'
4 februari 18:04Philips reorganiseert afdeling voor innovatie, 90 banen weg
18 januari 12:13'Voor zeven ton aan Philips-apparatuur gestolen tijdens transport'
5 januari 12:5818-jarige bromfietser stomdronken aangehouden op de snelweg
16 december 16:56Man loopt schotwond op in been in Best, politie zoekt getuigen
RSS.