menu
zoek

Nieuws Best

Derde aanhouding in onderzoek naar aanslag op woning politieagent in Best

maandag 16 januari 2023, 11:50 uur

De politie verrichtte maandagochtend 16 januari een derde aanhouding in het onderzoek naar de aanslag op de woning van een politieagent in Best. Het gaat om een 30-jarige man uit Eindhoven.

Eerdere aanhoudingen Vorige week woensdag  hield de politie al een 42-jarige man uit Waalre en een 24-jarige man uit Best aan in verband met dit onderzoek. Lees onze eerdere berichten hier en hier. Vermoedelijke tussenpersoon De vandaag aangehouden 30-jarige man uit Eindhoven wordt ervan verdacht dat hij de tussenpersoon is. Wat zijn rol precies is geweest in het contact tussen de twee eerder aangehouden verdachten wordt verder onderzocht.


» Politie.nl

Kaart nieuws Best. Locatie nieuws: 51.45016 / 5.45854


maandag 16 januari 2023, 14:07 uur
Derde arrestatie voor aanslag op woning politieagent in Best
CrimesiteDe politie heeft maandagochtend een 30-jarige man uit Eindhoven aangehouden in het onderzoek naar de aanslag op de woning van een politieagent in Best. Het is de derde arrestatie in de zaak. Woensdag hield de politie al een 42-jarige man uit Waalre en een 24-jarige man uit Best aan in verband met het onderzoek.
» Crimesite
maandag 16 januari 2023, 12:34 uur
Aanslag op huis van agent: derde verdachte opgepakt
Omroep BrabantEen 30-jarige man uit Eindhoven is maandagochtend aangehouden in verband met de aanslag op het huis van een politieagent in Best in december 2020. Vorige week hield de politie al een 42-jarige man uit Waalre en een 24-jarige man uit Best aan in verband met deze zaak. De maandagochtend gearresteerde Eindhovenaar wordt ervan verdacht dat hij als tussenpersoon zou hebben gefungeerd.
» Omroep Brabant
maandag 16 januari 2023, 12:30 uur
Derde verdachte opgepakt voor aanslag met zware bom op huis van agent in Best
BN DeStemBEST - Een man (30) uit Eindhoven is de derde verdachte die is gearresteerd vanwege de aanslag op de woning van een politieagent in Best. Vorige week werden al een 24-jarige Bestenaar en een 42-jarige man uit Waalre opgepakt in de zaak.
» BN DeStem
maandag 16 januari 2023, 11:35 uur
Derde verdachte van aanslag op woning agent aangehouden
de TelegraafEr is een derde verdachte aangehouden in het onderzoek naar de aanslag op de woning van een politieagent in het Brabantse Best in december 2020. Het gaat om een 30-jarige man uit Eindhoven, meldt de politie Oost-Brabant aan De Telegraaf.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Best

10 februari 20:04Tientallen mensen demonstreren tegen komst azc: 'We zijn nog niet klaar'
4 februari 18:04Philips reorganiseert afdeling voor innovatie, 90 banen weg
18 januari 12:13'Voor zeven ton aan Philips-apparatuur gestolen tijdens transport'
5 januari 12:5818-jarige bromfietser stomdronken aangehouden op de snelweg
16 december 16:56Man loopt schotwond op in been in Best, politie zoekt getuigen
23 november 09:10Politie wil auto controleren op de A2 bij Best, maar de bestuurder heeft andere plannen
30 oktober 16:47Uit Brabantse dierentuin ontsnapte wallaby nog vermist: 'Zoeken heeft weinig zin'
22 oktober 19:30Was explosie in Meppel te voorkomen? Niet alles is mogelijk voor woningverhuurders
11 oktober 06:00Foutje, bedankt! Bieb zet ‘Biblotheek’ op banners voor het pand
11 september 18:23Kettingbotsing met vijf auto's op A2 bij Best zorgde voor uur vertraging
7 september 20:38Auto met echtpaar en kleinkinderen belandt op zijkant, omwonenden ontfermen zich over slachtoffers
29 juli 16:26Feyenoord stapt over op nieuw systeem, maar waarom? En wat maakt dat zo moeilijk?
27 juli 16:29Eigenaresse van leeg kantoorpand Best stuit op drugslab in net gekocht pand
27 juli 12:05Ketels van drugslab met hijskraan van vijfde etage kantoorgebouw gehaald
27 juli 10:27Felle brand verwoest overkapping
21 juli 12:34Fietser ernstig gewond na botsing met auto op Willem de Zwijgerweg in Best
19 juni 17:27Trucker rijdt met 6 km/u over A2 en veroorzaakt ongeluk waarbij Bosschenaar overlijdt: drie jaar cel
10 juni 11:23Eindhovenaar (54) opgepakt voor explosie in Best
5 juni 11:47Bosschenaar (73) ‘had geen schijn van kans’ bij ongeluk op A2 bij Best
30 mei 14:00Fietser (44) zwaargewond nadat hij wachtend bij stoplicht werd aangereden
RSS.