menu
zoek

Nieuws Belfeld

Overboord geslagen opvarende overleden

vrijdag 27 maart 2020, 20:59 uur

Hulpdiensten hebben vrijdag tevergeefs gezocht naar een persoon die op de Maas bij de sluis van Belfeld / Baarlo mogelijk overboord was geslagen. Duikers hebben vanavond het levenloze lichaam uit het water gehaald.

Vrijdagochtend kregen de hulpdiensten melding dat een persoon mogelijk overboord  was gevallen op een schip dat op de Maas voer richting het noorden. Daarop hebben brandweer, ambulance, Rijkswaterstaat en politie op en langs de oevers gezocht naar de vermiste. Een opgeroepen boot van de brandweer uitgerust met sonarapparatuur wist het lichaam uiteindelijk in de namiddag te lokaliseren. In de avond is het lichaam geborgen. De andere opvarenden van het schip zijn opgevangen. De inspectie Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) stelt een onderzoek in naar de toedracht.  


» Politie.nl


Kaart nieuws Belfeld. Locatie nieuws: 51.31365 / 6.12092


vrijdag 27 maart 2020, 22:40 uur
Bij sluis in Belfeld overboord geslagen opvarende overleden
Blik op NieuwsVrijdag hebben hulpdiensten tevergeefs gezocht naar een persoon die op de Maas bij de sluis van Belfeld / Baarlo mogelijk overboord was geslagen. 'Duikers hebben vanavond het levenloze lichaam gevonden en uit het water gehaald', zo meldt de politie vrijdagavond.
» Blik op Nieuws



Meer nieuws uit Belfeld

11 december 18:33Nederlandse Luna eindigt als 7de op Junior Eurovisie Songfestival
15 november 17:53Rijksweg tussen Reuver en Belfeld weer open na reparatie van verzakking
9 september 08:08Afsluiting A73 tussen Belfeld en Beesel vanwege slecht weer afgelast
3 september 08:53Dode in Maas bij Belfeld niet door misdrijf omgekomen
17 juli 11:43Hoogwatergolf verlaat Limburg maandagmorgen
21 mei 08:23Grote brand in bedrijfspand
4 februari 20:15Zeer grote brand op terrein van metaalrecyclingbedrijf
22 mei 11:31Getuigen gezocht van ongeval met gestolen bestelbus
27 maart 22:40Bij sluis in Belfeld overboord geslagen opvarende overleden
RSS.