menu
zoek

Nieuws Beek

Explosief gevonden in pand

donderdag 28 december 2023, 21:07 uur

De politie heeft donderdagavond een explosief gevonden in een pand aan de Kennedylaan. Er is daarbij niemand aangehouden.

Waar: Kennedylaan in Beek

Het explosief werd gevonden bij een controle in een onderzoek naar eerdere gevonden explosieven in Urmond en Geleen vandaag. De EOD heeft het explosief met speciale kleding uit het pand gehaald en daarna is het tot ontploffing gebracht op een naastgelegen terrein. De politie onderzoekt de zaak.


» Politie.nl

Kaart nieuws Beek. Locatie nieuws: 50.94645 / 5.80274 Kennedylaan
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Kennedylaan in Beek


donderdag 28 december 2023, 22:01 uur
Explosief gevonden in pand in Limburgse Beek
Blik op NieuwsDe politie heeft donderdagavond een explosief gevonden in een pand aan de Kennedylaan in Beek. Er is daarbij niemand aangehouden.
» Blik op Nieuws



Meer nieuws uit Beek

17 juni 10:46Grensovergangen dicht vanwege sluipverkeer
14 juni 01:39Dode man gevonden in Limburgs huis, politie denkt aan misdrijf
9 juni 12:59Grens bij Beek opnieuw afgesloten, Duitsers proberen file op A12 te ontwijken
6 juni 11:55Chaos in grensdorp nog groter: Nederlanders tanken tóch in Duitsland, ondanks afsluiting
30 mei 21:55Oud-Feyenoorder geniet in Qatar: 'De bonussen worden contant tijdens de training betaald'
11 mei 11:35Pech voor Donny van de Beek: ex-Ajacied maanden aan de kant bij Girona na operatie
30 maart 15:30LIVE La Liga | Frenkie de Jong op bank bij Barcelona tegen Girona van Daley Blind
14 januari 12:22Bestelbus klapt achterop vrachtwagen, bestuurder gewond
15 oktober 17:08Man (33) krijgt lange celstraf omdat hij zelfmoord wil plegen en daarbij volkszanger Ferry doodrijdt
7 oktober 20:24Scooterrijder rijdt door rood en wordt op de vlucht voor politie aangereden door auto in Beek
2 oktober 19:30LIVE Champions League | Van de Beek pijnigt Feyenoord en maakt gelijkmaker na assist Danjuma
1 oktober 19:15Dinsdag ook staking in twee Limburgse baksteenfabrieken
1 oktober 15:49Donny van de Beek kijkt uit naar kraker met Girona: ‘Altijd mooie wedstrijden tegen Feyenoord’
15 september 10:00Spurs en Arsenal tegenover elkaar, Blind en Van de Beek met Girona tegen FC Barcelona
16 augustus 09:47Gabriel Misehouy deze eeuw jongste Nederlandse doelpuntenmaker in La Liga na droomdebuut voor Girona
12 juli 13:43Wateroverlast in Limburg na hevige regenval, code geel in oosten van het land
25 mei 14:51Zwaargewonde na botsing met auto, weg afgesloten
6 mei 15:06Aanrandingen vlakbij Makado Beek: verdachte aangehouden
11 april 08:00In deze Limburgse gemeente wonen naar verhouding de meeste Oekraïense jongeren
10 februari 18:40Geluidsapparatuur en 11 kratten bier gestolen uit carnavalswagen
RSS.