menu
zoek

Nieuws Baarn

Man uit Soest aangehouden op verdenking van mishandeling in Baarn

woensdag 1 maart 2023, 13:38 uur

Vanmorgen, in de ochtend van woensdag 1 maart, werd een 20-jarige man uit Soest aangehouden. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij een mishandeling in café Karseboom in Baarn.

Waar: Laanstraat in Baarn

Mishandeling in een café in Baarn Een 22-jarige man werd in april 2022 slachtoffer van een zware mishandeling. Het slachtoffer zou zwaar mishandeld zijn in het café gelegen aan de Laanstraat in Baarn. Het slachtoffer liep zwaar letsel op aan onder andere zijn oog en neus. Tot op de dag van vandaag heeft het slachtoffer er nog last van. Herkenning via Bureau Hengeveld In de uitzending van het opsporingsprogramma Bureau Hengeveld, werden er op woensdag 15 februari 2023 beelden getoond van de mishandeling in café Karseboom in Baarn. Ook zijn er beelden verspreid via sociale media. Dankzij hulp van kijkers zijn er tientallen tips binnen gekomen; meerdere keren werd dezelfde naam genoemd. Waardevolle informatie waar het rechercheteam mee aan de slag is gegaan. Iedere week tonen wij verdachte in het opsporingsprogramma Bureau Hengeveld en ook deze verdachte hebben wij weten aan te houden dankzij hulp van jullie. Wij willen iedereen bedanken voor het mee denken en het mee kijken naar de uitzending(en). Verwijder het beeldmateriaal Omdat de verdachte op de beelden is geïdentificeerd zijn de beelden offline gehaald. Daarom willen wij je vragen om het beeldmateriaal, indien je in bezit ervan bent, te verwijderen.


» Politie.nl

Kaart nieuws Baarn. Locatie nieuws: 52.21178 / 5.28755 Laanstraat
Laanstraat in Baarn


woensdag 1 maart 2023, 15:37 uur
Man uit Soest opgepakt voor zware cafémishandeling Baarn
RTV UtrechtDe politie heeft een 20-jarige man uit Soest opgepakt in verband met een zware mishandeling in café De Karseboom in Baarn. Dat gebeurde mede dankzij meer dan twintig tips na een uitzending van opsporingsprogramma Bureau Hengeveld van RTV Utrecht.
» RTV Utrecht



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Utrecht

Meer nieuws uit Baarn

18 april 19:22Maaltijdbezorger gereanimeerd na ernstig ongeval op kruising in Baarn
14 april 11:05PvdA Baarn houdt vast aan GroenLinks en valt af bij coalitiegesprekken
10 april 15:45Naam van vergeten verzetsheld Gerrit Coelingh staat alsnog op het bevrijdingsmonument in Baarn
10 april 13:33Scooter en auto botsen in Baarn
9 april 18:48Gewonde man in auto op parkeerplaats bij Baarn, politie doet onderzoek
5 april 18:58Schilderij en tapijt in brand, bewoners blussen zelf vuur
16 maart 17:26Burgemeester over haatteksten bij woningen politici: 'In 15 jaar nog nooit meegemaakt'
12 maart 18:31Mannen uit Dordrecht aangehouden voor serie explosies
29 januari 20:27Vrouw (21) en man (26) opgepakt voor explosies
1 januari 08:463 auto's in Baarn vatten vlam
3 december 17:31Retourfraudeurs uit Baarn aangehouden, verkoopplatform voor tonnen opgelicht
14 november 21:09Vier jaar cel voor muziekleraar die minderjarige leerlingen misbruikte
31 oktober 20:03Muziekleraar pleegde ontucht met 10 jonge meisjes: 'Ik voel jouw handen nog steeds op mijn lichaam'
17 september 17:00112-nieuws: Oldtimer botst met vrachtwagen • Groninger vast voor explosief in Baarn
7 september 14:17Explosief onschadelijk gemaakt in Baarn, verdachte aangehouden
4 september 12:45112-nieuws: Gewonde bij opbouw festival Baarn | Ongeluk N233 in Rhenen
19 juli 21:12Indrukwekkend afscheid van fietser die omkwam na feest van roeivereniging
18 juli 14:23Amsterdammer (22) opgepakt voor explosie bij Baarnse mondhygiënist
5 juli 11:17Opnieuw explosie in Baarn, schade aan woning
4 juni 19:008 explosies in 4 maanden in Baarn: 'Ik mag 's avonds niet alleen meer naar buiten'
RSS.