OM: overvloed aan bewijs in zaak Drentse kunstroof, hoofdverdachten weten meer
vrijdag 9 mei 2025, 12:58 uurTwee mannen van 35 en 36 jaar uit Heerhugowaard moeten negentig dagen langer in voorlopige hechtenis blijven. Dat heeft de rechtbank Noord-Nederland vandaag besloten op een openbare zitting in Assen. De rechtbank vindt dat daar voldoende redenen voor zijn, gezien hun rol bij de kunstroof uit het Drents Museum op 25 januari 2025.
Waar: Schoorlaan in Assen
» Blik op Nieuws
Schoorlaan in Assen
vrijdag 9 mei 2025, 09:14 uur
Het Openbaar Ministerie geeft vrijdagochtend in de rechtbank in Assen een toelichting op de stand van zaken in het onderzoek naar de kunstroof uit het Drents Museum in Assen op 25 januari. Twee verdachten staan terecht tijdens deze eerste openbare zitting in de internationaal geruchtmakende zaak. Volg de laatste ontwikkelingen in ons liveblog.
OM: ’Overvloed aan bewijs tegen verdachten kunstroof Drents Museum’

vrijdag 9 mei 2025, 06:00 uur
De zitting van vandaag gaat vooral over de vraag of het voorarrest van twee mannen (35 en 36 jaar) uit Heerhugowaard wordt verlengd.
Rechtbank Assen buigt zich voor het eerst over zaak kunstroof Drents Museum

vrijdag 9 mei 2025, 06:00 uur
Zeven verdachten, meerdere invallen in woningen en bedrijfspanden, maar nog geen enkel spoor van de Roemeense kunstschatten. Opeens werd Heerhugowaard wereldnieuws door de kunstroof in januari vanuit het Drents Museum in Assen. Wat hangt de verdachten nu verder boven het hoofd? Daar komt mogelijk iets meer duidelijkheid over, vandaag tijdens de eerste zitting in de rechtbank van Assen.
Heerhugowaardse verdachten kunstroof voor het eerst voor de rechter: wat weten we tot nu toe?

vrijdag 9 mei 2025, 05:00 uur
De politie heeft de afgelopen tijd alles op alles gezet om de uit het Drents Museum gestolen kunstschatten uit Roemenië terug te vinden, maar nog altijd zonder resultaat. Vandaag staan voor het eerst twee verdachten terecht voor de geruchtmakende kunstroof in Assen.
Start rechtszaak kunstroof Assen: veel geprobeerd, maar buit nog spoorloos

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV Drenthe
Foto: RTV N-H
Foto: NOS
Meer nieuws uit Assen
