Foto van mogelijke verdachte goudroof Drents Museum: 'Serieus onderzoek naar deze persoon'
zondag 26 januari 2025, 20:26 uurHet Roemeens dagblad Adevarul heeft beelden gepubliceerd van een mogelijke verdachte van de goudroof in het Drents Museum in Assen. Het gaat om een man met een pet en een grote tas in het museum. De foto werd vijf dagen vóór de roof gemaakt.
» Dagblad van het Noorden
zaterdag 25 januari 2025, 21:10 uur
De politie heeft camerabeelden vrijgegeven van de inbraak bij het Drents Museum in Assen. Het gaat om zwart-wit bewakingsbeeld waarop te zien is hoe drie mensen een buitendeur forceren. Daarna is een explosie te zien.
Politie deelt camerabeelden van roof gouden topstukken uit Drents Museum

zaterdag 25 januari 2025, 20:37 uur
De politie heeft camerabeelden vrijgegeven van de inbraak in het Drents Museum in Assen vannacht. Hierop is te zien hoe zeker drie mensen een buitendeur openbreken. Daarna is er een explosie.
Politie geeft beelden vrij van roof Drents Museum

zaterdag 25 januari 2025, 20:29 uur
De politie heeft camerabeelden vrijgegeven van de inbraak bij het Drents Museum in Assen. Het gaat om zwart-wit bewakingsbeeld waarop te zien is hoe drie mensen een deur forceren, daarna is er een explosie te zien.
Politie geeft camerabeelden vrij van kunstroof Assen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: NU.nl
Foto: NOS
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Assen
