Automobilist gewond na botsing tegen lantaarnpaal
vrijdag 24 juli 2026, 10:01 uurAPELDOORN - Op de Gildenlaan in Apeldoorn heeft donderdagavond rond 22.30 uur een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden.
Waar: Gildenlaan in Apeldoorn
» Gelre Nieuws
Kaart nieuws Apeldoorn. Locatie nieuws: 52.19463 / 6.01010 Gildenlaan
Gildenlaan in Apeldoorn
donderdag 23 juli 2026, 23:13 uur
APELDOORN - Donderdagavond heeft rond 22.30 uur een verkeersongeval plaatsgevonden op de Gildenlaan in Apeldoorn. Ter hoogte van de Parlevinkershoeve raakte een automobiliste in een bocht van de weg en botste vervolgens tegen een lantaarnpaal.
Automobiliste botst tegen lantaarnpaal
donderdag 23 juli 2026, 22:27 uur
Een automobiliste is donderdagavond op de Gildenlaan in Apeldoorn tegen een lantaarnpaal gebotst. De paal brak door de klap doormidden. De vrouw wordt verdacht van rijden onder invloed van alcohol.
Automobiliste botst tegen lantaarnpaal in Apeldoorn, vermoedelijk onder invloed van alcohol
donderdag 23 juli 2026, 22:25 uur
APELDOORN - Donderdagavond 23 juli net na 22.25 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Parlevinkershoeve bij de kruising met de Gildenlaan in Apeldoorn.
Automobilist botst tegen lantaarnpaal
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Stentor