Meerdere aanhoudingen bij grote politieactie in Wallen-gebied
woensdag 15 juli 2026, 00:12 uurDe politie heeft dinsdagavond 14 juli in het Wallen-gebied meerdere verdachten aangehouden. Deze aanhoudingen werden verricht in een lopend onderzoek naar mensenhandel en verschillende (specialistische) eenheden namen aan de inzet deel. Update 15-07: in totaal zijn er zeven verdachten aangehouden.
Waar: Insulindeweg in Amsterdam
We begrijpen dat veel mensen de politieactie hebben kunnen zien en dat dit mogelijk vragen heeft opgeroepen. In belang van het lopende onderzoek kan er op dit moment nog geen aanvullende informatie worden gedeeld. De aangehouden verdachten zijn direct na hun aanhouding ook in beperkingen gegaan. Dat betekent dat zij alleen contact mogen hebben met hun advocaat. Mogelijk volgt er op een later moment meer informatie over het onderzoek.
» Politie.nl
Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.36507 / 4.95058 Insulindeweg
Insulindeweg in Amsterdam
woensdag 15 juli 2026, 23:00 uur
Op de Insulindeweg in Amsterdam-Oost is vanavond mogelijk iemand ontvoerd. Na een achtervolging zijn drie mensen aangehouden.
Grote politieactie bij mogelijke ontvoering in Amsterdam-Oost, drie mensen aangehouden
woensdag 15 juli 2026, 15:15 uur
Toeristen, sekswerkers en ondernemers schrokken zich een ongeluk toen dinsdagavond een aanhoudingseenheid van de politie verscheen in het Wallengebied. Gemaskerde agenten hielden in Amsterdam vier verdachten aan en doorzochten meerdere panden in het kader van een internationale actie tegen mensenhandel.
Vermoedelijk uitbuiting op de Wallen: Roemeense pooierbende opgepakt
woensdag 15 juli 2026, 02:32 uur
De Amsterdamse politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een operatie uitgevoerd in een lopend onderzoek naar mensenhandel op de Wallen. Daarbij zijn zeven verdachten aangehouden, maakte de politie woensdagochtend bekend.
Politie Amsterdam in actie tegen mensenhandel op de Wallen
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf