Ruim een jaar cel voor zware mishandeling van realityster Tamara Elbaz
woensdag 2 april 2025, 17:07 uurDe rechtbank in Amsterdam heeft een 24-jarige man veroordeeld tot twintig maanden cel, waarvan vijf maanden voorwaardelijk, voor het uitlokken van zware mishandeling van Tamara Elbaz, bekend van de RTL-realityserie The Real Housewives of Amsterdam. De realityster werd vorig jaar september op de stoep voor haar huis naar de grond getrokken en hard geschopt en geslagen in het bijzijn van haar 4-jarige zoon.
» NOS
woensdag 2 april 2025, 16:57 uur
Een 24-jarige man is veroordeeld tot 20 maanden gevangenisstraf waarvan 5 maanden voorwaardelijk. Ook moet hij ruim 5800 euro schadevergoeding betalen. Hij lokte namelijk uit dat twee minderjarigen op 2 september 2024 in Amsterdam met voorbedachten rade een realityster hard sloegen en schopten.
Celstraf voor uitlokken poging zware mishandeling realityster

woensdag 2 april 2025, 13:01 uur
Vuriano V., de 24-jarige ‘uitlokker’ van de zware mishandeling van realityster Tamara Elbaz moet vijftien maanden de cel in. Dat heeft de rechtbank Amsterdam besloten. De straf is lager dan was geëist. De eis was twee weken geleden 30 maanden cel waarvan zes maanden voorwaardelijk.
Vijftien maanden cel voor ‘uitlokker’ van zware mishandeling realityster Tamara Elbaz

woensdag 2 april 2025, 13:01 uur
Vuriano V., de 24-jarige ‘uitlokker’ van de zware mishandeling van realityster Tamara Elbaz, moet 15 maanden de cel in. Dat heeft de rechtbank Amsterdam besloten. Ook moet hij 5800 euro schadevergoeding betalen.
Vijftien maanden cel voor ‘uitlokker’ van zware mishandeling realityster Tamara Elbaz

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Meer nieuws uit Amsterdam
