Eurostar weer direct vanaf Amsterdam naar Londen, gloednieuwe en grotere ‘UK terminal’ geopend
maandag 10 februari 2025, 14:20 uurTreinreizigers naar Londen hoeven na een half jaar niet langer over te stappen op Brussel. Vanaf maandag kunnen ze weer gewoon op Amsterdam CS terecht. In recordtijd is daar een nieuwe terminal voor Eurostar uit de grond gestampt met ruimte voor honderden extra passagiers.
Waar: Centraal Station in Amsterdam
» BN DeStem
Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.37904 / 4.90087 Centraal Station
Centraal Station in Amsterdam
maandag 10 februari 2025, 09:07 uur
Vanaf vandaag hoeven treinreizigers die vanuit Amsterdam naar Londen willen, niet meer over te stappen in Brussel. De paspoortcontrole vindt weer plaats op het Centraal Station in Amsterdam, aangezien er een vernieuwde ’UK terminal’ is.
Weer directe trein van Amsterdam naar Londen door nieuwe terminal op CS
![de Telegraaf](/pics/logo/26.png)
maandag 10 februari 2025, 08:40 uur
Vanaf maandag rijden er tijdelijk weer rechtstreekse Eurostar-treinen van Amsterdam en Rotterdam naar Londen. Dat is tot 29 maart het geval, daarna staan er weer werkzaamheden op Amsterdam Centraal gepland.
Tijdelijk weer rechtstreekse Eurostar-treinen van Amsterdam naar Londen
![NU.nl](/pics/logo/8.png)
maandag 10 februari 2025, 06:55 uur
Treinreizigers die vanuit Amsterdam naar Londen willen, hoeven vanaf vandaag niet meer over te stappen in Brussel. De paspoortcontrole vindt namelijk weer plaats op het Amsterdamse Centraal Station, in een vernieuwde 'UK terminal'. Ook kunnen daar meer reizigers in de trein stappen.
Weer directe trein van Amsterdam naar Londen met nieuwe terminal op CS
![NOS](/pics/logo/9.png)
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: NOS
Meer nieuws uit Amsterdam
![RSS.](/pics/rss.png)