menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Identiteit verdachte explosief 2de Jan Steenstraat bekend

dinsdag 28 november 2023, 09:00 uur

In de nacht van 8 november 2023 is er een explosief tot ontploffing gebracht bij een portiekwoning in de 2de Jan Steenstraat in Amsterdam. Gelukkig raakte niemand gewond bij de explosie. De recherche heeft in het onderzoek naar dit incident de identiteit achterhaald van een verdachte, maar wil ook achterhalen wie de opdrachtgever was.

Waar: Jan Steenstraat in Amsterdam

Direct na het incident is een rechercheonderzoek gestart. Binnen dit onderzoek is inmiddels de identiteit bekend van de persoon die vermoedelijk het explosief plaatste en tot ontploffing bracht. Het onderzoeksteam heeft daarnaast het vermoeden dat er opdracht is gegeven door een ander dan verdachte voor deze explosie. Het vermoeden bestaat dat deze opdrachtgever afkomstig is uit Brabant. De politie wil daarom graag in contact komen met mensen die hierover meer weten. De recherche doet een dringende oproep aan getuigen en mensen met informatie over dit incident om zich te melden. U kunt hierbij ook anoniem blijven. Uw informatie kan van groot belang zijn voor het verdere verloop van het onderzoek. Indien u meer weet over dit incident of de achtergronden ervan, wordt u vriendelijk verzocht contact op te nemen met de recherche. U kunt uw informatie doorgeven via 0800 6070 of anoniem melden bij Meld Misdaad Anoniem op 0800 7000. Vermeld zaaksnummer 2023253881. 


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.35406 / 4.89078 Jan Steenstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Jan Steenstraat in Amsterdam


dinsdag 28 november 2023, 10:44 uur
Identiteit verdachte explosief 2de Jan Steenstraat bekend
Blik op Nieuwsn de nacht van 8 november 2023 is er een explosief tot ontploffing gebracht bij een portiekwoning in de 2de Jan Steenstraat in Amsterdam. Gelukkig raakte niemand gewond bij de explosie. De recherche heeft in het onderzoek naar dit incident de identiteit achterhaald van een verdachte, maar wil ook achterhalen wie de opdrachtgever was.
» Blik op Nieuws
dinsdag 28 november 2023, 09:37 uur
Politie: opdrachtgever aanslag Amsterdam kwam uit Brabant
CrimesiteVolgens de politie is de opdrachtgever van een aanslag op een portiek in het Amsterdamse stadsdeel De Pijp iemand uit Noord-Brabant. De politie zegt ook ‘de identiteit’ van de verdachte uitvoerder van de aanslag te hebben achterhaald. In de nacht van 8 november 2023 werd er een explosief tot ontploffing gebracht bij een portiekwoning in […] Het bericht Politie: opdrachtgever aanslag Amsterdam kwam uit Brabant verscheen eerst op Crimesite.
» Crimesite



Meer nieuws uit Amsterdam

28 juli 17:35Bonussen en promoties bij Starzino Casino: een complete gids in één artikel.
28 juli 09:47Management sportschool Amsterdam op non-actief na berichten over uitbuiting schoonmakers
27 juli 19:19Enkele honderden herdenken overleden bedenker 'koffiedrinkacties' tijdens corona
26 juli 09:20Onrust en boosheid: duizenden festivalgangers zetten tickets Milkshake voor spotprijzen te koop
23 juli 14:06Amsterdammer (58) verdacht van vier brandstichtingen in Apeldoorn
22 juli 17:23A4 urenlang afgesloten door ongeluk met twee touringcars
22 juli 09:40Woningen beklad in Amsterdam-Centrum, dader heeft spijt: "Was ongelofelijk dom"
21 juli 15:54Dertien Roemenen verdacht van ronselen en uitbuiten van kwetsbare vrouwen
20 juli 11:38Politie stuit op koningspython in een Amsterdamse woning
19 juli 14:25Duizenden demonstranten lopen mee in Amsterdamse Pride Walk
18 juli 14:23Amsterdammer (22) opgepakt voor explosie bij Baarnse mondhygiënist
18 juli 10:30Explosie bij woning aan Schelluinenstraat in Amsterdam-Zuidoost
17 juli 18:40Vrouw (68) opgepakt na DNA-match in dertig jaar oude moordzaak in Amsterdam
16 juli 12:27Slachtoffer herinnert zich verkrachting op Koningsdag niet: "Een absolute nachtmerrie"
14 juli 20:23Prinses Amalia viert einde bachelor in het Concertgebouw
14 juli 09:53Danslerares Julina (33) omgekomen bij bootdrama Comomeer: ‘Onze harten zijn gebroken’
14 juli 09:2250 taxichauffeurs gecontroleerd bij festival Awakenings: ruim 30 boetes uitgedeeld
11 juli 13:44Vrouw trekt wapen bij botenruzie Amsterdam, helikopter ingezet voor arrestatie met haar dronken man
11 juli 12:49Paradiso ernstig bedreigd vanwege concert Bob Vylan: ‘Amsterdam will stand and fight’
10 juli 18:00Ga ook de komende periode de weg niet op, zegt Rijkswaterstaat
RSS.