menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Deel monument Nelson Mandelapark weggenomen

donderdag 2 maart 2023, 16:25 uur

De politie in Amsterdam is een onderzoek gestart na een melding dat een gedeelte van het monument in het Nelson Mandelapark in Amsterdam is weggenomen. Het gaat om het Nelson Mandelamonument bestaande uit 7 gefragmenteerde gezichten. Eén van de gezichten is weggenomen.

Op woensdag 1 maart kregen zowel de politie als de gemeente de melding dat één van de gezichten van het monument ontbreekt. Gezien de omvang van het onderdeel is het geen eenvoudige en onopvallende daad geweest om uit te voeren. Wanneer dit precies heeft plaatsgevonden is onduidelijk en is onderdeel van het onderzoek. De politie komt heel graag in contact met mensen die weten wanneer deze diefstal heeft plaatsgevonden, wie de verdachte of verdachten gezien heeft en wie meer weet over waar het onderdeel nu is. Informatie kan worden doorgegeven aan de politie in Amsterdam-Zuidoost via 0900-88844 of via het onderstaande tipformulier. Indien mensen liever informatie anoniem delen, dan kan dat via 0800-7000 of via www.meldmisdaadanoniem.nl.   Zaaknummer: PL1300 - 2023048010  


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.31541 / 4.96417
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors


donderdag 2 maart 2023, 20:07 uur
Deel monument Nelson Mandelapark gestolen
Blik op NieuwsDe politie in Amsterdam is een onderzoek gestart na een melding dat een gedeelte van het monument in het Nelson Mandelapark in Amsterdam is weggenomen.
» Blik op Nieuws
donderdag 2 maart 2023, 16:52 uur
Deel monument Nelson Mandela in Amsterdam gestolen
de TelegraafEen gedeelte van het monument voor Nelson Mandela in stadsdeel Zuidoost in Amsterdam is gestolen, meldt de politie. De melding kwam woensdag binnen bij de gemeente en de politie.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Amsterdam

23 mei 19:53Tienduizend tickets Festival op de Ring A10 opnieuw beschikbaar na bestelproblemen
22 mei 23:50Twee zwaargewonden na schietincident Amsterdam, vijf arrestaties
22 mei 12:53Verdachte (23) opgepakt in onderzoek zwaargewonde man op dak flat Osdorp
22 mei 10:37Winkeloverval Kalverstraat
21 mei 13:46Chaos bij ticketuitgifte voor jubileumfeest op A10 in Amsterdam
21 mei 07:01Een 20-jarige man gewond na schietincident De Alpen
18 mei 10:43Gebouw waar CIDI jubileum viert beklad met rode verf, buiten protest
17 mei 11:35Gewonde vrouw in woning, onderzoek naar mogelijk strafbaar feit
16 mei 22:26Brand op vrachtschip vol schroot in Amsterdamse haven is uit
15 mei 20:21Vrouw (63) bij keel gegrepen door inbreker terwijl ze 112 belt: ’Ze is er helemaal kapot van’
15 mei 16:11Eigenaar Amsterdamse viswinkel snapt niets van beschieting: "Wilden een frisse start maken"
13 mei 16:45Man (18) aangehouden voor illegale verkoop van vapes aan minderjarigen
13 mei 11:21Gewonde bij schietincident Gerrit van den Boschpad
12 mei 16:02Ambtenaar opgepakt op verdenking corruptie en medeplichtigheid aan explosies
12 mei 07:39Amsterdamse basisscholen willen geen uitzendkrachten meer: "Kind verdient vast gezicht"
11 mei 20:56Opnieuw grote rookwolk door brand in Amsterdam-West, politiehelikopter vliegt rond
10 mei 16:05Vier aanhoudingen na schietincident Amsterdam
7 mei 20:00Uren in de rij voor gratis levertest: "Hij heeft gezwommen in de drank"
7 mei 17:08Wat je leert van altcoins als je écht oplet
7 mei 13:51Twee 17-jarige scholieren gepakt na schietincident waar man (20) gewond raakte in Amsterdam-Noord
RSS.