menu
zoek

Nieuws Almere

Straat in Almere die doelwit was van explosies nu veiligheidsrisicogebied

zaterdag 11 januari 2025, 14:15 uur

Na drie explosies in 48 uur heeft burgemeester Hein van der Loo van Almere de John Raedeckerstraat en omgeving aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Dit betekent dat de politie hier preventief mag fouilleren en voertuigen kan controleren. Ook hebben enkele personen ‘in de omgeving van de straat’ een gebiedsverbod gekregen.

Waar: John Raedeckerstraat in Almere

» de Stentor

Kaart nieuws Almere. Locatie nieuws: 52.37595 / 5.25824 John Raedeckerstraat
John Raedeckerstraat in Almere


zaterdag 11 januari 2025, 13:53 uur
Straat in Almere die doelwit was van explosies nu veiligheidsrisicogebied
NOSDe omgeving van de John Raedeckerstraat in Almere is door de burgemeester aangewezen als veiligheidsrisicogebied. In die straat waren in korte tijd meerdere explosies. Door de maatregel kan de politie bijvoorbeeld preventief fouilleren en voertuigen controleren. De maatregel geldt tien dagen.
» NOS
zaterdag 11 januari 2025, 13:45 uur
Omgeving John Raedeckerstraat in Almere aangewezen als veiligheidsrisicogebied
Blik op NieuwsBurgemeester Hein van der Loo heeft na overleg met de politie en het Openbaar Ministerie de John Raedeckerstraat en omgeving aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Deze tijdelijke veiligheidsmaatregel zal tien dagen duren en houdt onder meer in dat de politie binnen dit gebied preventief mag fouilleren en voertuigen controleren.
» Blik op Nieuws
zaterdag 11 januari 2025, 13:01 uur
John Raedeckerstraat is nu veiligheidsrisicogebied na explosies, politie mag preventief fouilleren
Omroep FlevolandBurgemeester Hein van der Loo heeft de John Raedeckerstraat en omgeving, in de Almeerse wijk Tussen de Vaarten, aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Bij een huis in de straat vonden drie explosies plaats binnen een paar dagen tijd.
» Omroep Flevoland



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS

Meer nieuws uit Almere

21 februari 17:14LIVE heel veel Feyenoord in FC Rijnmond: over AC Milan, Internazionale én Van Persie
21 februari 10:52Gewelddadige woningoverval Pinksterbloemweg: 22-jarige Almeerder gearresteerd voor betrokkenheid
18 februari 19:05Invaldocent van basisschool in Almere verdacht van ontucht met twee leerlingen
16 februari 17:16Scheidsrechter erkent fout bij openingsgoal NEC tegen Almere City: ‘Hadden juiste beelden niet’
16 februari 14:19Fluitconcert na gelijkspel NEC tegen hekkensluiter Almere City
14 februari 16:05Flevoland - Bezwaar NS tegen nachttrein Arriva met stops in Almere en Lelystad
13 februari 20:17Vierde minderjarige jongen aangehouden voor betrokkenheid bij reeks explosies
13 februari 06:00Groene Kathedraal moet nog worden gebouwd, nu al ophef over de naam
12 februari 20:03Verkrachting van 12-jarig meisje niet bewezen, wel 3 jaar cel voor ontucht
11 februari 18:03Bureau eist rectificatie na rapport ombudsman over Almeerse moskeeën
11 februari 08:00Nachtelijke woninginbraak in Almere leidt tot achtervolging, waarschuwingsschot en bijtwond
11 februari 07:41Opnieuw is het raak in Almere: explosief gaat af bij woning in Almere Haven
10 februari 19:44Bedrijf op industrieterrein Markerkant gesloten na schietincident
9 februari 14:13Dramatische reeks duurt voort: FC Utrecht blameert zich tegen hekkensluiter Almere City
6 februari 16:31Drie jongens opgepakt na vondst ‘vuurwapen’ op lyceum Almere
5 februari 19:00Denk-raadslid ‘woest’ om spionage naar moskeeën in Almere: ‘Ik ben voorgelogen’
5 februari 17:13Abed terug op Nederlandse bodem na de hel van Gaza: ‘Ik ben 16 maanden van mijn leven kwijt’
5 februari 12:11Beschonken bestuur­ster (26) rijdt in Almere tegen precies de verkeerde auto aan
4 februari 23:14Almeerse moskeeën willen excuses van Schoof na undercoveroperatie
2 februari 14:20Belangrijke zege voor RKC Waalwijk tegen Almere City FC
RSS.