menu
zoek

Nieuws Almere

Getuigen gezocht overleden man Almere

woensdag 25 mei 2022, 15:31 uur

Zondagochtend op 22 mei werd een gewonde man op de Beemdlaar gevonden door een voorbijganger. Hulp mocht niet baten en de man overleed aan zijn verwondingen. De recherche is op zoek naar getuigen.

Waar: Meerveldstraat in Almere

In de vroege ochtend, rond 06.45 uur, komt er een melding binnen bij de politie dat er een gewonde man op straat ligt naast een fiets. Direct zijn de hulpverleningsdiensten op de melding af gegaan en er is geprobeerd om het slachtoffer te reanimeren. Helaas mocht dit niet meer baten en is de man ter plaatse aan zijn verwondingen overleden. Het slachtoffer is een 38-jarige man uit Almere. Uit onderzoek is gebleken dat de man op de fiets is vertrokken rond 02:30 uur ‘s nachts vanaf de Kornwierde, eveneens in Almere Haven. Help mee Er is een onderzoek ingesteld naar het overlijden van de Almeerder en daarbij kan de recherche de hulp van mogelijk getuigen goed gebruiken. Het is nog onduidelijk of er sprake is van een misdrijf of een tragisch ongeval. De recherche wil heel graag meer duidelijkheid en hoopt dat er mensen zijn die iets kunnen vertellen. Bent u die zondagochtend in de buurt van de Beemdlaar geweest en heeft u iets gezien of gehoord wat van belang kan zijn voor het onderzoek? Deel alle informatie door te bellen met 0900-8844 of via het onderstaande tipformulier. Wie liever anoniem reageert, kan dit doen via Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Almere. Locatie nieuws: 52.40247 / 5.20565 Meerveldstraat
Marker
Leaflet © OpenStreetMap contributors
Meerveldstraat in Almere


woensdag 25 mei 2022, 16:29 uur
Politie tast in het duister over doodsoorzaak man op de Beemdlaar
Omroep FlevolandDe politie weet nog niet of de overleden man die zondagochtend werd gevonden in Almere Haven, het slachtoffer is geweest van een misdrijf. Een voorbijganger vond de man op de Beemdlaar, vlak bij de kruising met de Meerveldstraat.
» Omroep Flevoland



Meer nieuws uit Almere

27 juli 10:30Meerdere gewonden bij steekpartij in Almere Buiten
24 juli 21:07Vijf politiemedewerkers uit Almere bestraft na grensoverschrijdend gedrag
24 juli 15:48Agenten redden hond uit schrijnende situatie: ‘Krijgt nu de zorg die ze verdient’
22 juli 12:24NAC versterkt de voorhoede en haalt razendsnelle aanvaller binnen
18 juli 16:59Puppy’s leefden in eigen uitwerpselen: politie vindt zwaar verwaarloosde honden op boot
17 juli 21:37Broertjes Jacobs herenigd: Jamie verlaat FC Volendam voor Almere City
13 juli 15:44Verwarde man klimt op dak station Almere Centrum
11 juli 11:01Woningoverval Almere: politie zoekt mannen met bivakmutsen
9 juli 15:24Nieuwe aanhouding in onderzoek naar explosie bij boksschool
7 juli 12:25Almere City FC komt in handen van het Japanse Yanmar
4 juli 10:00Auto over de kop op de Havendreef, twee inzittenden gewond
1 juli 21:22Almeerder aangehouden voor schietpartij in Den Haag
30 juni 14:42Gezin in Almere overvallen in eigen huis, politie zoekt twee daders
28 juni 14:28Vrijspraak voor schoolmeester die aan twee leerlingen zou hebben gezeten
27 juni 16:56Vader moet stoppen met beschuldigingen aan adres van school van zijn zoon
26 juni 14:56Brand na mogelijke explosie in Kruidenwijk, politie vermoedt brandstichting
26 juni 10:53Politie arresteert man (21) na ernstige mishandeling fietser in Almere
25 juni 12:36Cobra’s en benzine in rugzak: jongen (17) veroordeeld voor voorbereiden aanslag in woonwijk Almere
24 juni 18:35Flevoland - Angst bij horecapersoneel Grote Markt Almere door explosies bij coffeeshop
24 juni 07:44Verkoop van deze ruïne langs A6 is zo goed als rond: ‘We hebben nog nooit een kasteel gekocht’
RSS.