menu
zoek

Nieuws Almelo

Hoe kruisboogschutter Kenzo K. zich oppompte met agressie, tot hij ontplofte

maandag 21 november 2022, 17:51 uur

ALMELO - ‘Wat ziet u in deze beelden?’ vroeg de officier van justitie. ‘Woede’, antwoordde Kenzo K. Op de tweede zittingsdag in de strafzaak van de Almelose kruisboogschutter kwam zijn geestelijke gesteldheid uitgebreid aan bod.

» de Stentor



maandag 21 november 2022, 12:28 uur
'Geen verklaring voor totale geheugenverlies kruisboogschutter Almelo'
RTV OostDat de Almelose kruisboogschutter zich helemaal niets meer kan herinneren van 17 september 2021, de dag van het kruisboogdrama, is opmerkelijk. Dat stellen experts tijdens de tweede inhoudelijke zittingsdag in de rechtbank in Almelo. Een psychose zou dat ook niet kunnen veroorzaken. "Dan zijn er vaak flarden die mensen zich toch kunnen herinneren."
» RTV Oost
maandag 21 november 2022, 09:46 uur
Kruisboogschutter Kenzo K. voor rechter: deskundigen over zijn geheugenverlies
de TelegraafHij kan zich niet herinneren dat hij twee vrouwen doodstak en met een kruisboog op andere mensen schoot op 17 september vorig jaar. Maar volgens deskundigen is het vrijwel uitgesloten dat de 29-jarige Kenzo K. uit Almelo daadwerkelijk lijdt aan geheugenverlies.
» de Telegraaf
maandag 21 november 2022, 05:00 uur
Zo gleed de kruisboogschutter in twee jaar tijd af
RTV OostVolop drugsgebruik, een messteek in eigen buik en het kruisboogdrama. Hoe heeft het zo ver kunnen komen dat de 30-jarige kruisboogschutter uit Almelo zo afgleed? Dit weten we na dag één van het inhoudelijke proces.
» RTV Oost



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV Oost
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Almelo

10 mei 21:16Twee gewonden bij Historisch Festival in Almelo, jongen (11) omvergelopen door op hol geslagen paard
9 mei 22:05Heracles pakt bij Willem II het winnen weer op en doet nog mee om de play-offs
3 mei 20:51Heracles Almelo kan geen vuist maken tegen Feyenoord en gaat hard onderuit
3 mei 19:01Doel bij Heracles Almelo blijkt vijf centimeter te kort: duel tegen Feyenoord later begonnen
30 april 17:52Einde Brigata Tifosi • Van Gilst naar Heracles
23 april 07:25FC Groningen moet meteen piketpaaltjes slaan tegen Heracles | De Kijk van Klompe
15 april 09:00Topvrouw zorgbureau vergokt 1,9 miljoen in casino, OM laat haar gaan: ‘Wereld op zijn kop’
7 april 10:30Als twee agenten ’s avonds surveilleren, stuiten ze op een auto met daarin man en 13-jarig meisje
5 april 20:54FC Twente verspeelt in blessuretijd zege tegen Fortuna Sittard: ‘Het is een lastige fase’
4 april 23:02Voetbalsters Oranje winnen in Almelo met 3-1 van Oostenrijk
2 april 16:46Heracles Almelo bevestigt komst van trainer Sibum
1 april 11:29'Bas Sibum verruilt Roda JC voor Heracles Almelo'
30 maart 14:25Live: Hornkamp zet Heracles op 2-0 tegen FC Twente
30 maart 11:35ME grijpt in bij massale vechtpartij fans Go Ahead Eagles en Heracles na kickboksgala
21 maart 08:05Volgeladen vrachtwagen in de sloot langs snelweg, ‘reddingsoperatie’ gaat vanavond verder
15 maart 20:55Live: Heracles Almelo op bezoek bij Heerenveen
3 maart 19:00Taxi rijdt lantaarnpaal omver in Almelo
3 maart 18:30Aderlating AZ: Penetra mist definitief bekerfinale na tweede geel in penaltyreeks
3 maart 17:00"We mogen niet speculeren van Van de Looi, maar zeg dan ook wat er aan de hand is"
1 maart 10:00Dubbele kater voor Heracles-fan: geen finale en een forse schade aan zijn splinternieuwe auto
RSS.