Slachtoffer (20) bootongeluk werd overvaren door speedboot
maandag 24 juni 2024, 13:58 uurDe 20-jarige man die gisteravond overleed na een ongeluk in de Westeinderplassen, werd overvaren door een speedboot. Dat bevestigt de gemeente Aalsmeer. Volgens een bekende van het slachtoffer was de man aan het wakeboarden voordat het ongeluk plaatsvond.
Waar: Kudelstaartseweg in Aalsmeer
» RTV N-H
Kaart nieuws Aalsmeer. Locatie nieuws: 52.25418 / 4.75821 Kudelstaartseweg



























Leaflet © OpenStreetMap contributors
Kudelstaartseweg in Aalsmeer
maandag 24 juni 2024, 09:02 uur
De 20-jarige man die gistermiddag door een boot werd overvaren op de Westeinderplassen is overleden. Dat meldt de politie vandaag. Een 21-jarige man uit Aalsmeer die de boot bestuurde werd daarbij aangehouden.
Bootongeluk eist leven van 20-jarige op Westeinderplassen

zondag 23 juni 2024, 19:00 uur
In de Westeinderplassen bij Aalsmeer heeft zondagmiddag een ernstig ongeluk plaatsgevonden. Een meerderjarige man is daar rond 17.00 uur overvaren door een boot.
Man in waterplas overvaren door boot, 21-jarige verdachte opgepakt

zondag 23 juni 2024, 18:53 uur
Een ernstig ongeval op de Westeinderplas bij het Noord-Hollandse Kudelstaat, bij Aalsmeer. Een man is daar rond 17.00 uur overvaren door een boot en met ernstig letsel naar het ziekenhuis gebracht. Volgens omstanders was de man aan het zwemmen toen hij werd overvaren.
Man overvaren door boot op Westeinderplas

zondag 23 juni 2024, 17:56 uur
Op de Westeinderplassen in Aalsmeer is vanmiddag rond 17.00 uur een man zwaargewond geraakt nadat een boot over hem heen voer. Een 21-jarige man uit Aalsmeer is aangehouden.
Boot vaart over man heen op Westeinderplassen, verdachte (21) aangehouden

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf
Foto: de Gelderlander
Meer nieuws uit Aalsmeer
